תושבים יקרים

תושבים יקרים ,
בעקבות החלטת הממשלה ושמירה על בריאות הציבור ,החל מהיום 15.3.20 ועד להודעה חדשה יבוטלו כל פעילויות המתנ"ס.
יינתן שרות ומענה אך ורק בטלפון 04-8129200 ובדוא"ל desk@nycc.org.il
אנא עקבו אחרי עדכונים נוספים ושתפו .
בבריאות איתנה
הנהלת מתנ"ס נווה יוסף

חיפוש באתר

אגף הגיל הרך

  אגף הגיל הרך ברשת המרכזים הקהילתיים נווה יוסף, מעניק מענה מגוון לאוכלוסיות מגוונות, כחלק מהתפיסה הקהילתית שלנו אנו שואפים לתת ביטוי לאפיונים התרבותיים הייחודיים של הקהילה במזרח חיפה.

  השנה נשים דגש מיוחד על עבודה משותפת אתכם, הורי הילדים. מניסיוננו, העבודה עם הורים משפרת את האקלים המשפחתי, מקרבת אתכם למסגרות ומעצימה אתכם בתפקיד ההורי וברמה האישית. מה שתורם רבות להתפתחות התקינה של הילדים.

  המעון נמצא תחת פיקוח של רשת מעונות היום של החברה הארצית למתנסים התחלה חכמה ומשרד התמ"ת ובפיקוח משרד העבודה והרווחה ויש סבסוד לפי הקריטריונים לאמהות עובדות. כמו כן ישנם ילדים שמופנים אלינו מטעם לשכת הרווחה. במקרים רבים אנו משלבים את הילדים בעלות נמוכה מאוד אם בכלל.

  האגף שם לעצמו למטרה לדאוג לכך שלכל ילד וילד יקבל מענה לצרכיו הפיסיים, הרגשיים והחינוכיים החל מגיל 3 חודשים עד גיל 6 אם במסגרות הבוקר ואם במסגרות אחר הצהריים. אנו מאמינים שלכל ילד מגיעה הזדמנות להתפתח על פי גילו ויכולתו ללא תלות במצב הסוציו אקונומי של משפחתו.

   

  האגף מונה 4 מסגרות לילדים מגיל 3 חודשים עד גיל 6 שנים.

  כ 70- ילדים במסגרות 3 כיתות מעון:

  תינוקייה ( 0.3-1.3 )

  פעוטות ( 1.3 עד שנתיים)

  בוגרים ( 2-3 ).

  צהרון לגילאי 5-6 שנים: בצהרון ישנה תכנית עשירה ומגוונת ושונה מזו של הבוקר.

  כמו כן ישנה ארוחת צהריים מזינה ובריאה.

   

  התפריט במעונות כולל 3 ארוחות מזינות ארוחת בוקר, צהריים ומנחה. אנו רואים בהורים שותפים מלאים ומעודדים מעורבות בכל תחומי העשייה. אנו מקפידים להעניק לילדים אוירה נעימה, בטיחות וביטחון פיזי, קבלה רגשית, כבוד לילד כפרט, סביבה מעודדת עצמאות ויוזמה. ברור לנו ששום מסגרת מעון אחרת לא תקבל אותם ותסבסד את שהותם במעון.

  לכן אנו רואים חשיבות רבה בסיוע לילדים הללו )מגיל 3 חודשים עד גיל 3 שנים( שאין שום גוף שתומך בהם מאחר ואינם עומדים בקריטריונים של משרד התמ"ת ולא בקריטריונים של משרד הרווחה ולכן לילדים הללו לא ניתנת הזדמנות להשתלב באופן מלא במעון בגלל שכר הלימוד שגבוה להם במיוחד.

  אגף הגיל הרך
  צרו קשר:
  השלוחות שלנו:
  פעילויות:
  תוכן מרכזי:
  קישורים:
  מתנסנט חוגים הצהרת נגישות