חיפוש באתר

דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

דבר ראש העיר

 

שלום רב,

המחלקה לקהילה בשכונות העיר הינה חלק ממערך מרכזים קהילתיים מתנ"סים ומרכזי נוער אותה מפעילה עיריית חיפה בשכונות השונות של העיר. אורח החיים בכל שכונה, מכתיב את אופי פעילות המחלקה לקהילה בתחומי התרבות והווי החברתי ואכן, ההיצע המגוון של חוגים ופעילויות שמציעה המחלקה לקהילה לתושבי השכונה הופך אותה לעוגן חברתי ולמרכז לפעילות קהילתית-חברתית בשכונה.

המבנה הטופוגרפי של העיר מחלק אותה בחלוקה כמעט מובהקת לשכונות, כאשר המרקם האנושי והאופי החברתי יוצרים את המאפיין של כל שכונה.

עיריית חיפה מעודדת את שימור האופי המיוחד של כל שכונה, ומעודדת את הסובלנות, השכנות טובה ואחדות המטרה. תנופת העשייה בעיר אינה פוסחת על אף שכונה. בתחום התשתיות כמעט בכל שכונה, חודשו כבישים ומדרכות והוצבו פנסי תאורה גינות נוי מעוצבות וספסלי רחוב, כדי לענות על צרכי תושבי השכונה וריווחתם.

פעילות המחלקה לקהילה בשכונתכם, מביאה לביטוי פעילות קהילתית וכן ערבי תרבות וחברה, הרצאות וערבי זמר בצד אירועי אקטואליה, פעילות מעשירה לבני כל הגילאים.

לקראת פתיחת שנת הפעילות אני מבקש לאחל פעילות מגוונת ועשירה לתושבי השכונה במרכז הקהילתי. למנהלי המחלקה לקהילה ולצוות המדריכים והעובדים, המבצעים עבודתם במסירות ובאמונה, אני מאחל בשמי ובשם הנהלת העירייה כי ימשיכו בפעילותם המבורכת ולכולנו, שנה טובה.

ראש העיר

יונה יהב

צרו קשר:
  • הרב משאש 1
  • חיפה
  • 04-8129200
  • פקס: 04-8227499
מתנסנט חוגים