תושבים יקרים

עדכון עקב ההגבלות שפרסמה הממשלה השבוע ותוקפן נכנס בתאריך 18.08.2021. בהוראת מנכ"ל החברה למתנ"סים ומנכ"ל המתנ"ס

ההנחיה לגבי החינוך הבלתי פורמלי החל מה18.8 אומרת שפעילות חוגים בלבד, צהרונים ומעונות יום נצמדים להנחיות של החינוך הפורמלי ואין צורך להציג תעודת מתחסן/מחלים/בדיקה שלילית עד גיל 18. יחד עם זאת ישנה עדיין חובת עטית מסיכה בחללים סגורים ופתוחים (למעט פעילות ספורט) ובדיקת חום בכניסה.

מגיל 18 ומעלה הכניסה למתנ"ס ושלוחותיו תתאפשר אך ורק בהצגת תעודת מתחסן/מחלים/בדיקה שלילית לקורונה, עטית מסיכה ורישום בכניסה.

בפעילות שאינה במסגרת חוגים כמו: הפנינג, אירועים, כנסים וכו' יש לפעול בהתאם להנחיות התו הירוק והסגול של משרד הבריאות. על מנת למזער סיכויי הדבקה של העובדים והקהל הרחב נבדוק חום בכניסה למבנים של המתנ"ס.

יחד נעבור גם את הגל הזה.

תודה על שיתוף הפעולה.

חיפוש באתר

������ �������� ��������

������ �������� ��������

������ �������� ��������

ברכת ראש העיר – ד"ר עינת קליש רותם

 

תושבים יקרים,

חוברת החוגים והפעילויות של "מתנ"ס נווה יוסף" מציעה מגוון רחב של חוגים ופעילויות שנועדו לתת מענה לפסיפס האנושי המגוון של העיר - ילדים, צעירים ומבוגרים כאחד.

הפעילויות, בהן חוגים, מופעים, שיעורי נגינה, העשרה ועוד, תוכננו בקפידה כמתן מענה לשעות הפנאי ולעידוד פעילות בונה קהילה.

אין לי ספק, שצריכת פעילות חברתית קהילתית מחזקת את חוסנה הקהילתי של העיר, בונה אותה ומצמיחה חיים טובים יותר. 

תחום התרבות הוא אחד החשובים לאיכות החיים בעיר. כולנו יחד בעיריית חיפה עמלים כל העת לקידום עולם התרבות, תוך הסתכלות הן על הכלל והן על הפרט.

ברצוני להודות להנהלת המתנ"ס על עשייתה המרובה ועל פועלה ותרומתה לקידום מגוון פעילויות לרווחת תושבי חיפה. יחד נמשיך להוביל תרבות איכותית וחיי קהילה עשירים, לרווחת תושבי העיר.

 

צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות