חיפוש באתר

תרומות

תרומות

תרומות

מרכז קהילתי נווה יוסף הינו ארגון ללא מטרות רווח שהוקם בשנת 1987 ופעילותו ממוקדת בתכניות קהילתיות המעצימות ילדים, בני נוער, משפחות ואזרחים וותיקים בשכונות מזרח חיפה. אנו גאים לחגוג השנה 30 שנים של פעילות קהילתית, חברתית וחינוכית ומאמינים יותר מתמיד בחשיבות הפעילות שלנו ובהשפעה החיובית שלנו על חיי התושבים.

מתנ"ס נווה יוסף מביט אל העתיד ומתכנן לחזק ולהרחיב את פעילותו הענפה לטובת תושבים מכל הגילאים, החל מרשת הגנים לגיל הרך, תכניות לילדים ונוער הכוללות את מרכז הלמידה, הקלאבהאוס, פיתוח מנהיגות ובית מטרות, מרכז המוסיקה, פעילות ענפה למבוגרים ואזרחים וותיקים, קבוצות פעילים בכל השכונות ועוד.

האתגרים הגדולים שלפנינו דורשים יותר מתמיד יצירת שותפויות עם מתנדבים, עסקים מקומיים וארציים ושילובם עם פעילים מתוך השכונות ומחוצה לה. בנוסף לכך יש צורך גובר במציאת מקורות מימון לפעילויות שרובן מסובסדות על ידי המתנ"ס וללא מקורות אלו לא נוכל להרחיב את פעילותינו לעוד תושבים שבשבילם זהו קרש קפיצה אישי וחברתי. תרומתכם האדיבה תאפשר המשך לפעילותינו והמשך ליווי למשפחות רבות במזרח חיפה. קחו חלק בשינוי ותהיו שותפים להצלחה.

לתרומות לחצו על תרום

 

או צרו קשר עם דובב רושינה בטלפון 04-8129223 או במייל dovev@nycc.org.il

אם ברצונכם להתנדב אנא צרו קשר עם עליזה בראל בטלפון 04-8237953 או במייל Aliza.barel@gmail.com

 

צרו קשר:
  • הרב משאש 1
  • חיפה
  • 04-8129200
  • פקס: 04-8227499
מתנסנט חוגים