חיפוש באתר

������ ����"�� ���������� ��������������

������ ����"�� ���������� ��������������

������ ����"�� ���������� ��������������

לכל באי, מתנדבי, ועובדי מתנ"ס נוה יוסף, ברכות על כניסתנו לשנה החדשה והפעילויות לשנה התשפ"א, 2020-2021.

 

אנו כולנו, בלא רצוננו, נמצאים בסוף שנה התש"פ בעיצומו של קרב בעל לפחות שתי חזיתות:  המאבק מול הידבקות במחלה עולמית, ויתרה מזו, מאבק פנימי להתגבר על בדידות, פחד, והחוש של אבדן שליטה.  מי חלם כי נעבור את פסח, ימים לאומיים, קיץ שלם וחודש אלול ללא מפגשים, עם עבודה ולימודים מתוך הבתים, ומנהיגים המאכזבים בהתנהגות פוליטית תחת לאומית.

 

אך כמוסד המסור לרווחתם של התושבים, לבניית האמון בעצמם של בני הנוער, ולחיזוק המוסדות המשרתים אותנו באופן המידי ביותר, כגון גנים, צהרונים, חוגי העשרה, חוגי תמיכה, קבוצות תמיכה לכל אחד או אחת עם צרכים מיוחדים –אין לנו בנווה יוסף לברוח או להתנהג כאילו אין משבר הולך וגודל, או להרים ידיים ולהתחיל להאשים אחרים.  עלינו להרגיש ולהפגין את האכפתיות ומסירות הנדרשות והנעלמות מנבחרי הציבור הפוליטיים.  עלינו לדאוג להמשכיות בעידן של שינויים יומיומיים, בהתנהגות אישות אחראית מול הכרזות חדשות וסותרות לילה ויום.  אסור לנו כמוסד או כבודדים להיכנע לכעס, תסכול, או ציניות.

 

אנו במועצת המנהלים נמשיך להגיב למצב הציבורי, ואף נעשה את הכל לפעות בטרם עת למען התושבים, כפי שעשינו המחצית השנייה של השנת התש"פ.  נעשה כן תוך כדי מאמץ לציית לעקרונות המנחים את כל פעולותינו והחלטותינו.  נבקש בכל עת לקדם  יצירה, העצמה, אמונה, מנהיגות, פעילות למען ילדים ובני הנוער, כבודדים ובקבוצות, תמיכה בזוגות צעירים ומשפחות על כל דורותיהן, במיוחד בתקופה המחייבת שיתוף פעולה בתוך המשפחה ובין משפחות, והכל ברוח הציונות וקיבוץ הגלויות שביסוד המדינה וביסוד כל מעשינו.

 

מועצת המנהלים תתמוך בכל יוזמה בתחומי האמנות, הספורט, יצירה, לימוד, והיי-טק המתאפשר במהלך ההתמודדות והלחימה מול הקוביד-19, והבאה לאפשר לכל האזרחים המקבלים שירותים דרך המתנ"ס על כל הלוויינים שלו, להתפתח כבן אדם, וללמוד כי אין מצב של "לא יכול" או "לא אפשרו לי". תחת דרך החשיבה האומרת "מגיע לי," נמשיך לחנך ולהדגים לכל באינו לומר, בצדק, "הרווחתי."

 

אני מאחל שנה של בריאות, פרנסה בטוחה וטובה, פתיחת אופקים, הכרה והערכה עצמית, וסירוב להיכנע ברמה האישית והחברתית לדיכאון, ציניות, ואבדן עצות מול המחלה העולמית או מול האומללות במנהיגנו אשר אינם יודעים לתת מנהיגות מעוררת השראה.  אנו נמשיך במחויבות שלנו לקדם ולשמור על כל תושב ותושבת, כל ילד וילדה, ולאפשר את האופטימיות והנחישות לנצח.

 

מועצת המנהלים מאחלת לכולם בריאות, שיתוף פעולה מוצלחת ובונה, ויציאה אל אור בשנת התשפ"א.


שנה טובה!
יונתן פרידלנד, יו"ר
מועצת המנהלים, מתנ"ס נוה יוסף

צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות